+48 61 447 69 17

Agroselnet
PLPL / ENEN / RUSRUS
  • O firmie
  • Oferta
  • Kontakt
Kontakt

 

Dane tele-adresowe

Dział sprzedaży

AGRO//SELNET

Kozłowo 1a, 64-330 Opalenica
email: info@agroselnet.pl
tel./fax (061) 447 69 17
Specjalista od części zamiennych do kombajnów i doczyszczarek:
Leszek Przygocki

tel.+48616232481

tel.+48 607 509 211

email: leszek@agroselnet.pl
Specjalista od części zamiennych do sieczkarni polowych i części uprawowych
Szymon Szymlet

tel.+48616232481

tel.+48 510 081 797

email: szymon@agroselnet.pl
Specjalista od części zamiennych do kombajów ziemniaczanych i zbioru warzyw. Informacja o przesyłkach kurierskich.

Jacek Wańke

tel.+48614476917

tel.+48 509 955 044

email: info@agroselnet.pl
Manager Exportu - Konsultacje w języku rosyjskim i angielskim
Justyna Kucharska tel.+48667 777 785 email: justyna@agroselnet.pl
Asystent biura w punkcie handlowym:
Natalia Kucz

tel.+48616232518 

tel.+48 601 339 701

email: natalia@agroselnet.pl
Asystent biura - produkcja:
Zenon Andrzejczak tel.+48 506 208 364  email: zenon.agroselnet@gmail.com
Administracja, Manager Punktu Handlowego w Kozłowie
Anna Bąk

tel.+48616232518 

tel.+48 510 081 812

email: ania@agroselnet.pl
 
Właściciel

Dominik Janicki

ul. Jeżewska 7, 63-810 Borek Wlkp.
email: dominik@agroselnet.pl
fax (61) 623 24 71
© AGRO//SELNET 2013 wszelkie prawa zastrzeżone / Projekt i realizacja Trol Intermedia.